A fost lansat phpMyDirectory v. 1.4.1

Accomplish Technology a anuntat lansarea phpMyDirectory v. 1.4.1, cea mai recenta versiune a laudatei sale aplicatii de script pentru director web, care permite crearea si administrarea usoara a site-urilor de tip director. Aceasta actualizare adauga o gama larga de caracteristici, mentinand in acelasi timp phpMyDirectory printre cele mai importante aplicatii de script pentru director web de inalta performanta de pe piata de hosting.

Extrem de personalizabil si cu sute de setari disponibile, phpMyDirectory v. 1.4.1 ofera acum functionalitati de integrare pentru o gama masiva de scripturi terte de login si gateway-uri de plata. Acest lucru permite utilizatorilor sa creeze directoare php printr-un singur program script pentru director web, evitand astfel bataile de cap si costurile suplimentare asociate unei aplicatii non-integrate.

Printre noile caracteristici din v. 1.4.1 se numara functiile “Click to Call”, detectare dispozitiv mobil, afisare sablon mobil si integrare SMS – toate acestea si altele alaturi de procesul de inregistrare imbunatatit de pe site-ul oficial.

Ben Johnson, fondator si CEO al Accomplish Technology, a declarat: “Un obiectiv de baza in curs de desfasurare al companiei Accomplish Technology este acela de a imbunatati calitatea si performanta programului phpMyDirectory si de a o sustine cu suport tehnic profesional din partea echipei noastre. Suntem incantati de lansarea v. 1.4.1 si dorim sa aratam comunitatii noastre cum phpMyDirectory continua sa evolueze in beneficiul sau.”

Licenta phpMyDirectory este de 99.95 dolari si include acces gratuit la updateuri timp de un an de zile. Cu toate acestea, pentru a sarbatori aceasta noua versiune, Accomplish Technology ofera o reducere de 25% la toate licentele si add-on-urile pentru acei clienti care introduc codul promotional “Release141” atunci cand comanda online.